alanında 20'den fazla makine

Teknik tekstil ve dokumasız kumaş endüstrisi için tekstil ve aksesuar ailesi.
icon

Kumaş Kesme

Kesme hatları finiş işlemleri öncesi ham kumaşı kesmek içindir

icon

Eco-Clean

Eco-Clean Yıkama hatları indirgenmiş ekonomik ve çevresel etkiyle mevcut hatlara uygulanarak enzimatik kalıntıların kaldırılması yada temizleme zorunluluğunu yerine getirmesi için oluşturulmuştur..

icon

Kumaş Ortalayici

Bianco® Kumaş Kenar tutucu çeşitli finish işlemlerinde kumaşı germe ve ortalaması için kullanılan birkaç makine türünü kapsamaktadır.

icon

Açik en Sikma Fulari

Bianco® FRD Açık En Sıkma fuları yıkama ve boyamadan sonra kullanılır. Ram makinası girişine Kurutma hatlarına girişine yada halat açıma/kesme hattından herhangi birisine monte edilebilir.

icon

Atki Düzeltici

Bianco® Atkı Düzelticiler çeşitli finish işlemlerinde kumaş deformasyonunu düzeltmek için birkaç makine tipini kapsamına almaktadır.

icon

Enstrümantasyon

Bianco® enstrümanları finiş işlemlerinin çeşitli aşamalarında kumaşın optimal kontrolü için kompledir.

icon

Acik en Sanfor

Bianco® B-Kompact600 keçeli sanfor harika bir tuşe ve kumaş üzerinde boyutsal stabiliteyi mükemmel bir çekmezlikle garanti eder.

icon

Sarma-Boşaltma

Bianco® Non-Stop Sarma küçük ruloları sarmak için ram yada sanfor çıkışında genellikle rulo değişim aksama süresini önleyerek kullanılır.

icon

Aksesuarlar

Bianco® Açma Üniteleri, kumaş gerilmelerinde kullanılır, Kumaşın hareketlerine göre ters yönde bir dişli motor ve dönme yönüyle harekete geçen bir yada iki paslanmaz çelik sarmal silindirden oluşmaktadır

icon

Tup Procesi

Tüp kumaş kesme ve açma yapılmadan bile işleme tabi tutulabilir. Bianco tüp işlem makinaları yüksek hızları ve optimum kumaş kalitesi ile birlikte bu özel süreç için en iyi teknolojik çözümleri saglar.

icon

Kalite Kontrol

Bianco® otomasyon ve kalite kontrol için geliştirilmiş sistemler ve yüksek teknoloji makinalar yaratır özellikle hata kontrol,rulo sarım ve paketleme sistemleri.